BİZ KİMİZ


Kurulduğumuz günden bugüne edindiğimiz sektör tecrübemiz ve her biri alanında uzman ekibimiz ile birlikte yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefliyor ve bu doğrultuda keyifle çalışıyoruz.

TARİHÇEMİZ

Sönmez Jeoteknik A.Ş. 2004 yılında Samsun’da jeolojik-jeoteknik ve maden faaliyetleri hizmeti amacıyla kurulmuştur. Her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek mühendislik yönünde önemli adımlar atarak bünyesinde farklı meslek disiplinlerine ait deneyimli teknik personeller barındırmaktadır. Kuruluşundan bu yana işini özenle ve zamanında yapmak amacı doğrultusunda hareket etmektedir.
Sönmez Jeoteknik A.Ş., ülkemizin tüm bölgelerinde faaliyet göstermekte olup, yoğunlukla Karadeniz Bölgesi genelinde sürdürmektedir. Firmamız, benimsediği vizyon ve misyon çerçevesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede ve en güvenilir çözümlerle hizmet sunmaktadır.

Sönmez Jeoteknik Ailesi Olarak;
Yılların birikimi ve edinmiş olduğumuz tecrübelerle, sahip olduğumuz çalışma misyonunu en iyi şekilde sürdürmeye devam ediyoruz.
Firmamız, hizmet vermekte olduğu tüm alanlarda yenilikçi, güvenilir, paydaşları ile ikili ilişkilere önem veren, ilgili mevzuatların gerektirdiği şekilde hareket edip gelişmelere ayak uydurabilen, çözümlerini ekonomi, zaman, güvenlik ilkeleri doğrultusunda gerçekleştirerek bir çok projeye imza atmıştır.

VİZYONUMUZ

Ürün ve hizmetleriyle farklılık yaratan, gelişime ve yeniliklere açık bir ekip olan kadrosuyla, sürati, teknolojiyi, sürdürebilir gelişmeyi benimsemiş, sektörünün lider kuruluşu ve markası olmaktır.

MİSYONUMUZ

Güvenilir, saygın, değerlerine sadık, ülkesini ve sektörünü düşünen, çevreye ve kanunlara saygılı, müşterilerinin ihtiyaçlarına kalıcı, yenilikçi ve çözüm odaklı hizmet sunan alanında öncü örnek bir kurum olmaktır.

KZM LABORATUVAR

Yapı-zemin etkileşimini ortaya çıkaran mühendislik parametrelerinin tespiti sürecinde, kuruluşların ihtiyaç duyduğu test hizmetlerini, ileri düzeyde mesleki ve teknik uygulamalar göstererek, ilgili ölçüm metodlarının öngördüğü gereklilikleri yerine getirerek, eğitimlerle uzmanlıkları geliştirilen personelimizle tam zamanında, hatasız ve güvenilir olarak şirketimiz bünyesinde yer alan KZM Laboratuvar olarak hizmet vermekteyiz.


Call Now Button